2014 11 05

Tragiškas startas tęsiasi: 39-ių Kobe Bryanto taškų nepakako „Lakers“ pergalei iškovoti

„Los Angeles Lakers“ ekipa patyrė jau penktąjį pralaimėjimą iš eilės naujajame NBA sezone. Los Andžele vykusiose rungtynėse vietos krepšininkai 106:112 (24:26, 22:32, 29:21, 31:33) nusileido „Pheonix Suns“ ekipai.
Kobe Bryantas
Kobe Bryantas / „Scanpix“/AP nuotr.

„Lakers“ varžovams pabėgti leido antrajame kėlinyje, kurį pralaimėjo 22:32, ir šį skirtumą svečiai sugebėjo išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Geraldas Greenas nugalėtojams pelnė 26 taškus, Markieffas Morris pridėjo 23 taškus, I. Thomas – 22.

Nepaisant pralaimėjimo, kovinę dvasią demonstravo „Lakers“ lyderis Kobe Bryantas, kuris per 45 minutes surinko net 39 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. 18 taškų surinko Jeremy Linas. Jordanas Hillas pelnė 15 taškų ir atkovojo tiek pat kamuolių.

Paskutinį kartą taip blogai „Los Angeles Lakers“ startavo 1957–1958 metų sezone, kai pralaimėjo net septynerias pirmąsias rungtynes.