2011 11 03

Trečioji iš eilės triuškinanti „Barcelona“ pergalė Eurolygoje

Triuškinančių pergalių seriją Eurolygoje ketvirtadienį pratęsė „Regal Barcelona“ krepšininkai. Jie išvykoje 93:65 (23:14, 21:18, 25:16, 24;17) neturėjo vargo su Kazanės „Uniks“ ekipa. Barselonos klubas pasiekė trečiąją pergalę, o šeimininkai patyrė antrąją nesėkmę po trijų turų.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmoji komandų akistata istorijoje, tačiau ne tokia, kokios laukė ir tikėjosi „Unics“ gerbėjai. Kazanės krepšininkai prieš varžovus pirmavo tik pirmąsias tris mačo minutes, o vėliau aikštėje dominavo svečiai iš Barselonos. Po pirmųjų dešimties minučių jų persvara siekė 9 taškus, po dviejų ketvirčių – 12.

Po didžiosios pertraukos intriga nesugrįžo ir „Regal Barcelona“ toliau didino atotrūkį nuo varžovų. Ispanai triuškinantį pranašumą įgijo trečiojo kėlinio viduryje, kai po spurto 19:9 padidino persvarą iki 22 taškų – 63:41. Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje jau tebuvo formalumas. Nors rungtynių nugalėtojas nekėlė jokių abejonių, „Regal Barcelona“ klubas tik dar labiau nutolo.

„Regal Barcelona“: Erazemas Lorbekas 24 (28 naud.b), Juanas Carlosas Navarro 19 (5 rez. perd.), Pete'as Mickaelas 16, Marcelinho Huertas 10 (8 rez. perd.).

„Unics“:  T.Lyday'us 14 (dvitaškiai 5/9), V.Veremeenko 11, K.McCarthy 10, H.Domercantas 8.