VEF komanda atsisveikinimo su Rimu Kurtinaičiu rungtynėse sutriuškino Prienų „Rūdupį“

R.Kurtinaičio treniruojama Rygos VEF sėkmingai kovoja BBL turnyre
Aliaus Koroliovo nuotr. / Rimas Kurtinaitis po šių rungtynių paliko VEF komandą.
Šaltinis: krepsinis.net
0

Pirmosiose Baltijos krepšinio pirmenybių (BBL) Elito diviziono ketvirtfinalio tarpusavio rungtynėse Rimo Kurtinaičio treniruojama Rygos VEF ekipa namuose užtikrintai 91:65 (27:22, 30:12, 17:19, 17:12) įveikė Prienų „Rūdupį“ ir serijoje iki dviejų pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Šios rungtynės buvo paskutinės, kuriose prie VEF komandos vairo stovėjo R.Kurtinaitis. Krepšinio specialistas iš Lietuvos išvyksta į Maskvos srities „Chimki“ (Rusija) klubą.

Pirmajame kėlinyje prieniškiai dar buvo arti latvių, tačiau lemiamas mače pasirodė antrasis ketvirtis, kurį VEF laimėjo 30:12 ir prieš didžiąją pertrauką priekyje buvo jau 23 taškais – 57:34. Per likusią rungtynių dalį R.Kurtinaičio auklėtiniai sėkmingai išlaikė solidų atstumą ir šventė užtikrintą pergalę – 91:65.

Nugalėtojams Artiomas Parahovskis pelnė 19 taškų, Bojanas Bakičius – 13, Kristapas Janičenokas – 12, Dairis Bertanis – 11.

Pralaimėjusiems Edgaras Želionis surinko 18 taškų, Adas Juškevičius pridėjo 11, Justas Sinica ir Gediminas Orelikas – po 10.