2011 11 06

VTB: „Lietuvos rytas“ varžovus iš Nymburgo paliko be pergalių

Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai iškovojo ketvirtąją pergalę VTB Vieningosios lygos rungtynėse. Vieną pralaimėjimą savo gretose turinti sostinės ekipa namuose 78:72 (19:16, 15:12, 25:20, 19:24) palaužė Nymburko ČEZ (0-5) komandą.
Vilniaus klubas pratęsė sėkmingą žygį VTB
Vilniaus klubas pratęsė sėkmingą žygį VTB. / BFL nuotr.

Šiame mače Vilniaus komandai padėti negalėjo treniruotės metu čiurną pasitempęs Bradas Newley ir kelio traumą patyręs Vilmantas Dilys.

Aleksandro Džikičiaus auklėtiniai prieš trečiojo kėlinio pabaigą pirmavo tik 5 taškais (53:48), bet kėlinį užbaigė spurtu 6:0 ir pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 59:48.

Paskutiniajame ketvirtyje svečiai kilo į paskutinį šturmą ėmė grėsmingai artėti. Tačiau pačiu sunkiausiu metu prabilo Aleksandras Rašičius – trys tolimos serbo bombos kaipmat sustabdė čekų spurtą (68:57). Nors paskutinę rungtynių minutę „Lietuvos rytas“ rungtyniavo kiek atsipalaidavęs, vis dėlto sostinės klubas pasiekė pergalę rezultatu 78:72.

„Lietuvos rytas“: Tyrense‘as Rice‘as 18 (8 rez. perd.), Lawrence‘as Robertsas 13 (11 atk. kam.), Renaldas Seibutis ir Steponas Babrauskas po 10, Aleksandras Rasičius ir Predragas Samardžiski po 9, Jonas Valančiūnas 5, Mindaugas Katelynas ir Artūras Jomantas po 2 (Dovydas Redikas, Paulius Dambrauskas).

ČEZ: Tre Simmonsas 26 (5 kld.), Lamayne‘as Wilsonas 20, Petras Benda 8, Pavelas Pumprla 7.