2010 10 12

„Žalgirio“ pergalė ir „Šiaulių“ nesėkmė

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai iškovojo jau ketvirtą pergalę LKL čempionate. Kauniečiai namuose 96:56 sutriuškino Utenos „Juventus“ penketuką.
Antrą pergalę Eurolygos jaunių turnyre šventė jaunieji žalgiriečiai
Krepšinio kamuolys / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Žalgiris“ pranašumą įgijo jau pirmame kėlinyje, o iki ilgosios pertraukos atitrūko 26 taškais – 52:26. Antroje susitikimo pusėje situacija nesikeitė: pernai išties neblogai LKL pirmenybėse debiutavusią Utenos komandą kauniečiai nugalėjo be vargo. Beje, „Juventus“ ekipai tai buvo pirmas pralaimėjimas šiame čempionate.

„Žalgirio“ treneriai visiems žaidėjams rungynių laiką padalijo beveik po lygiai, o sėkmingiausiai rungtyniavo 20 taškų pelnęs P.Jankūnas.

Utenos komandą bandė tempti A.Kieža: jis surinko 26 taškus, tačiau nė vienas kitas „Juventus“ žaidėjas neįmetė daugiau nei 8 taškų.

„Žalgiris“ – „Juventus“ 96:56 (25:18,  27:8,   24:13,  20:17).

„Žalgiris“: P.Jankūnas 20, T. Delininkaitis 15, T.Klimavičius 10.

„Juventus“: A.Kieža 26, G.Maceina 8, Ž.Urbonas 6.

Staigmena užfiksuota BBL Elito divizione. „Šiaulių“ klubas svečiuose 69:95 nusileido Prienų „Rūdupiui“. Dvi pergales per trejas rungtynes iškovoję Prienų krepšininkai pakilo į antrą vietą, o šiauliečiai (1 pergalė ir 2 pralaimėjimai) yra ketvirti.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas