2010 01 31

„Žalgiris“ pyktį išliejo ant Kisieliaus komandos

Po dviejų skaudžių antausių Kauno „Žalgiris“ pagaliau iškovojo triuškinamą pergalę. Kauniečiai Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Latvijoje 109:68 (27:20, 21:15, 23:18, 28:15) nepaliko vilčių Liepojos „Lauvas“ krepšininkams.
Treniruotėje
„Žalgirį“ į pergalę vedė A.Milaknis – pelnė 17 taškų (5/7 tritaškių). / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Solidų pranašumą įgyti „Žalgiriui“ pavyko jau antrajame kėlinyje. Nors 11-ą minutę komandas teskyrė 6 taškai (29:23), tada svečiai surengė spurtą 11:2 ir skirtumas šoktelėjo iki 15 taškų – 40:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. Didžiąją mačo dalį rungtyniaudami jaunieji žalgiriečiai tik dar labiau padidino Kauno ekipos pranašumą, o finalinė sirena paskelbė triuškinamą „Žalgirio“ pergalę.

Į Liepoją žalgiriečiai atvyko po dviejų iš eilės skaudžių pralaimėjimų. Ketvirtadienį sutriuškinimą „Top-16“ etapo rungtynėse Lenkijoje patyrę Ramūno Butauto auklėtiniai vakar nesugebėjo prilygti „Ventspils“ komandai.

Liepojoje „Žalgiris“ vertėsi be Dainiaus Šalengos ir Traviso Watsono, o Mantas Kalnietis žaidė vos 11 sekundžių.

„Žalgiris“: Artūras Milaknis 17 (5/7 tritaškių), Siim-Sanderis Vene 15, Marcusas Brownas 14, Adas Juškevičius 13, Aleksandras Čapinas 12, Šarūnas Vasiliauskas 10, Martynas Pocius 9, Mario Delašas 8.

„Lauvas“: Laimonas Kisielius 20, Olegas Kojenetas 13 (8 atk. kam.), Ugis Vilumis 11, Martinas Kravčenko 8.