Trimis išvarymais pažymėtame mače „Anadolu Efes“ išsprendė įkrintamųjų rebusą

Galingai Eurolygos reguliarųjį sezoną užbaigusi Stambulo „Anadolu Efes“ (17-17) ekipa išsprendė įkrintamųjų rebusą.
Elijah Bryantas
Elijah Bryantas / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Penkiomis pergalėmis iš eilės finišavusi „Anadolu Efes“ tęs sezoną, o Belgrado „Partizan“ ir „Valencia“ liko už borto.

Paskutinėse rungtynėse „Anadolu Efes“ namie net 45 taškų skirtumu pažemino Belgrado „Crvena zvezda“ (11-23) komandą su Roku Giedraičiu – 100:55 (15:11, 30:20, 31:13, 24:11).

Triuškinti varžovus šeimininkai ėmė po didžiosios pertraukos, o patyrusio Milošo Teodosičiaus nervai neišlaikė. 37-erių veteranas puolė teisėją ir buvo išvytas iš rungtynių.

Ketvirtajame kėlinyje skirtumas toliau augo (88:44), kai aikštelėje susikibo Tyrique'as Jonesas su Joeliu Bolomboy'umi. Abu peštukai buvo taip pat pašalinti iš rungtynių.

R.Giedraitis Belgrado ekipos gretose žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Užtikrintą pergalę įsirašęs „Anadolu Efes“ finišuos 9-oje Eurolygos vietoje ir pirmajame įkrintamųjų rate turės namų aikštės pranašumą prieš Tado Sedekerskio atstovaujamą Vitorijos „Baskonia“ arba Bolonijos „Virtus“ ekipą.

Rytoj šios komandos susitiks Italijoje, o pralaimėtoja finišuos 10-oje vietoje.

„Anadolu Efes“: Elijah Bryantas 26 (3/6 trit.), Derekas Willisas 15 (3/4 trit.), Danas Oturu 13 (6 atk. kam.), Ercanas Osmani 12 (7 atk. kam.), Willas Clyburnas 9.

„Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius (6 atk. kam.), Rokas Giedraitis (5 atk. kam.) ir Nemanja Nedovičius – po 11.