2016 02 08

Kuriozas Rygoje: Rusijos klubo savininkas išbėgo į aikštę ir prisidėjo prie stebuklo

Jungtinėje lygoje – kuriozas. Trečiojo kėlinio viduryje dar 25 taškais pirmavęs Rygos VEF klubas neįtikėtinai nusileido Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ komandai, o prie įspūdingo išsigelbėjimo prisidėjo ir Rusijos ekipos savininkas Dmitrijus Gerasimenka.
Dmitirjus Gerasimenko
Dmitirjus Gerasimenko / bcredoctober.com nuotr.

Nors trečiajame kėlinyje VEF dar pirmavo 67:42, „Krasnyj Oktiabr“ nepasidavė ir išplėšė pergalę 94:92.

37-erių D.Gerasimenka aikštėje pasirodė antrą kartą šį sezoną. Šešias minutes aikštėje praleidęs klubo vadovas pelnė 2 taškus ir prasižengė 4 kartus.

D.Gerasimenkai taip pat priklauso Kantu klubas Italijoje.

„Krasnyj Oktiabr“ vadovas Lietuvoje pakrikštytas rusiškuoju Vladimiru Romanovu, kuris taip pat garsėjo beprotišku neprognozuojamu elgesiu ir ne kartą veržėsi į aikštę ir futbolo, ir krepšinio rungtynėse, tačiau jo valdytų futbolo ir krepšinio klubų treneriams bei vadovams pavykdavo jį atkalbėti.