2017 03 19

Brolių Lavrinovičių vedamas „Lietkabelis“ sutraiškė „Nevėžį“

Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pergalę iškovojo „Panevėžio „Lietkabelis“ (19-8), savo žiūrovų akivaizdoje 100:69 (21:18, 27:16, 30:8, 22:30) įveikęs Kėdainių „Nevėžio“ (6-21) krepšininkus.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kiek netikėtai rungtynes geriau pradėjo „Nevėžio“ ekipa. Po Ilja Smiljaničiaus tritaškio panevėžiečių deficitas pasiekė 6 taškus (6:12).

Vis dėlto aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir po pirmojo kėlinio jau buvo pirmaujančiųjų vaidmenyje – 21:18.

Prie „Lietkabelio“ komandos neseniai prisijungęs Porteris Troupe’as antrajame kėlinyje surengė tikrą šou – amerikietis pelnė 7 taškus iš eilės, o „Lietkabelis“ pirmą kartą atitrūko dviženkliu skirtumu (32:22).

Antrąjį kėlinį 5 taškais iš eilės baigė Darjušas Lavrinovičius, o po pirmosios rungtynių dalies panevėžiečiai turėjo jau 17 taškų pranašumą – 48:31.

19:0 – tokiu spurtu trečiąjį kėlinį pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jam įpusėjus tiesiog traiškė savo varžovus (67:31).

„Lietkabelis“ rungtynių vadžių neatleido, laimėjo trečiąjį ketvirtį net 30:8 ir prieš ketvirtąjį kėlinį pirmavo 78:39.

D.Lavrinovičius dvitaškiu pelnė šimtąjį „Lietkabelio“ tašką, o tritaškiais vytis varžovus bandęs „Nevėžis“ liko nieko nepešęs – 100:69.

18 taškų pelnęs D.Lavrinovičius sužaidė rezultatyviausias rungtynes šį sezoną. Pastarąjį kartą tokį rezultatyvumą LKL lygoje Brolis buvo pasiekęs 2013 metų balandį, kai atstovaudamas „Žalgiriui“ į to paties „Nevėžio“ krepšį įmetė 20 taškų.

„Lietkabelis“: Darjušas Lavrinovičius 18, Kšištofas Lavrinovičius 14, Simas Galdikas 12, Lorenzo Williamsas 11 (7 rez. perd.).

„Nevėžis“: Daiquanas Walkeris 17 (7 kl.), Ilja Smiljaničius 12, Ignas Vaitkus 11.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas