„Žalgirio“ pergalė Šiauliuose: džiaugsmą dėl A.Butkevičiaus aptemdė nauja trauma

Kauno „Žalgiris“ (14-2) per „Betsafe-LKL“ rungtynes išvykoje su „Šiauliais“ (4-13) sekmadienio vakarą sulaukė Arno Butkevičiaus sugrįžimo, laimėjo dvikovą 87:73 (23:26, 29:13, 17:17, 18:17), tačiau pirmajame kėlinyje prarado Rolandą Šmitą.
Arnas Butkevičius
Arnas Butkevičius / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Šiauliečiai puikiai pradėjo rungtynes, pirmajame kėlinyje visą laiką buvo priekyje, o vienu metu jų pranašumas buvo pasiekęs 6 taškus (21:15).

Padėtis aikštėje visiškai pasikeitė antrajame kėlinyje – jo pabaigoje „Žalgiris“ pabėgo net 17 taškų atstumu (50:33).

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų (50:56), bet kauniečiai netrukus susigrąžino dviženklę persvarą.

Paskutiniame rungtynių ketvirtyje šeimininkams naujo spurto surengti nepavyko ir pergalė atiteko „Žalgiriui“.

Kauno ekipa per šias rungtynes sulaukė pastiprinimo – į aikštę sugrįžo nuo lapkričio pabaigos dėl traumos nežaidęs Arnas Butkevičius.

Traumą žalgirietis patyrė lapkričio 30 dieną per rungtynes su Milano „Olimpia“ ekipa, kurią Lietuvos čempionai išvykoje įveikė 83:70. Tuomet „Žalgiris“ skelbė, kad dėl pėdos traumos A.Butkevičius be krepšinio turės praleisti 2–3 mėnesius, tačiau jo sugrįžimas įvyko greičiau.

Rungtynes Šiauliuose puolėjas pradėjo starto penkete ir greitai pelnė savo pirmuosius taškus.

Vis dėlto džiaugsmą dėl vieno puolėjo greitai pakeitė rūpestis dėl kito. Mat pirmajame kėlinyje nesėkmingai ant žemės nusileido ir aikštę paliko Rolandas Šmitas.