2021 09 18

LKL sezonas – pradėtas: užsikūręs M.Normantas išplėšė „Rytui“ pergalę Pasvalyje

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonas prasidėjo, o pirmosiose rungtynėse Pasvalyje šeimininkės „Pieno žvaigždės“ metė rimtą iššūkį Vilniaus „Rytui“. Po įtemptos kovos ir Margirio Normanto šou ketvirtajame kėlinyje vilniečiai laimėjo 76:66. (19:17, 13:17, 19:17, 25:17).
Margiris Normantas, Gytis Radzevičius ir Arnas Butkevičius
Margiris Normantas, Gytis Radzevičius ir Arnas Butkevičius / Vilniaus „Ryto“ feisbuko nuotr.

„Pieno žvaigždės“ pirmavo 66:64 ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau tuomet Margiris Normantas smeigė du tritaškius iš eilės, dvitaškį pataikė Arnas Butkevičius ir „Rytas“ susikrovė šešių taškų pranašumą 72:66.

Pasvaliečiams liko pusantros minutės išsigelbėjimui, tačiau užpulti nepavyko, o M.Normantas greitoje atakoje vėl baudė – 74:66.

Likus žaisti 19 sek., Gytis Radzevičius susikibo ant parketo su Žygimantu Skuču, o „Pieno žvaigždėms“ atsitiesti taip ir nepavyko.

Ivanas Buva su 19 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose, jis taip pat sugriebė 7 kamuolius po krepšiais.

M.Normantas iš viso surinko 13 taškų, jam būnant aikštėje „Rytas“ pelnė 19 taškų daugiau nei varžovai. Pagal pastarąjį rodiklį gynėjas buvo geriausias komandoje.

Paulius Petrilevičius ir Ž.Skučas pralaimėjusiems pelnė po 12 taškų.

„Rytas“ pataikė 6 tritaškius iš 13-kos (46 proc.), o štai aikštės šeimininkai įskraidino vos 1 tolimą metimą iš 15-kos (7 proc.).

„Pieno žvaigždės“: P.Petrilevičius ir Ž.Skučas po 12, S.Jarumbauskas 11, J.Selby, K.Gluditis ir P.Danisevičius po 8.

„Rytas“: I.Buva 19, M.Normantas 13, A.Butkevičius 12, V.Kariniauskas 11, G.Radzevičius 10.