2021 10 12 /08:20

J.Valančiūnas žaidė solidžiai, bet „Pelicans“ stipriai gavo į kuprą Jutoje

Jonas Valančiūnas rinko sau įprastus skaičius, bet tai nuo skaudaus pralaimėjimo „New Orleans Pelicans“ ekipos negelbėjo. Lietuvio komanda priešsezoninėse NBA rungtynėse svečiuose 96:127 (22:28, 24:35, 19:32, 31:32) pripažino „Utah Jazz“ pranašumą.
Jonas Valančiūnas
Jonas Valančiūnas / „Scanpix“ nuotr.

Lietuvis per 25 minutes surinko 12 taškų (5/9 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išrašė varžovams bloką ir padarė 4 klaidas.

Visgi aikštėje Jonas turėjo savęs vertą priešininką Rudy Gobertą, kuris šiame mače žaidė dar įspūdingiau – per 24 minutes pelnė 19 taškų ir atkovojo 19 kamuolių.

Reikia pažymėti, kad „Pelikanai“ Jutoje vertėsi be dviejų ryškių savo figūrų Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono.

„Jazz“: Rudy Gobertas 19 (19 atk. kam.), Donovanas Mitchellas 18, Jordanas Clarksonas 17, Mike'as Conley ir Bojanas Bogdanovičius – po 15, Ericas Paschallis 14.

„Pelicans“: Devonte Grahamas 12, Jonas Valančiūnas, Trey Murphy ir Herbertas Jonesas – po 12, Nickeilas Alexanderis-Walkeris 11, Naji Marshallas 10.

„Charlotte Hornets“ su Arnoldu Kulboka aplmaudžiai 103:104 (24:17, 29:30, 25:30, 25:17) svečiuose krito prieš nusileido „Miami Heat“.

Lemiamus taškus Javonas Smartas pelnė būtent prasiveržęs pro lietuvį.

A.Kulboka žaidė kiek daugiau nei dvi minutes, bet rimčiau pasižymėti nespėjo.

„Heat“: Bamas Adebayo 18, Kyle'as Lowry 15, Duncanas Robinsonas 12, Markieffas Morrisas 11.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 22 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), LaMelo Ballas 19 (8 atk. kam., 9 rez. perd.), Cody Martinas 15, Jamesas Bouknightas 14.