Lietuvos tenisininkės neišsaugojo vietos Federacijos taurės teniso turnyro Europos-Afrikos zonos antrojoje grupėje

Lietuvos moterų teniso rinktinė neišsaugojo vietos Federacijos taurės teniso turnyro Europos-Afrikos zonos antrojoje grupėje.
Lina Stančiūtė
Lina Stančiūtė / Sauliaus Jankausko noutr.

Šeštadienį Šiauliuose pasibaigusio turnyro lemiamoje dvikovoje Lietuvos tenisininkės mače dėl išlikimo 1:2 nusileido Egipto komandai.

Pergalingą tašką viešnioms pelnė 26-erių metų Olos Abou Zekry ir septyniolikmetės Mayar Sherif duetas, dvejetų susitikime 6:4, 7:6 (7:4) įveikęs aštuoniolikmetės Justinos Mikulskytės ir 28-erių metų Linos Stančiūtės porą.

Pirmojoje mačo dvikovoje antroji Lietuvos rinktinės raketė septyniolikmetė Akvilė Paražinskaitė (WTA-883) 6:2, 6:7, 4:6 nusileido šešiolikmetei varžovei Sandrai Samir, o antrojoje – 720-ąją vietą pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge užimanti Lietuvos rinktinės lyderė Lina Stančiūtė 6:4, 6:4 nugalėjo Ola Abou Zekry (WTA-954) ir išlygino mačo rezultatą.

Kitame mače dėl išlikimo Europos-Afrikos zonos antrojoje grupėje Pietų Afrikos Respublikos ekipa 2-0 nugalėjo Juodkalnijos tenisininkes.

Mačuose dėl kelialapių į Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos pirmosios grupės turnyrą Lichtenšteino rinktinė 2-0 nugalėjo bei Bosnijos ir Hercegovinos komandą, o Gruzijos tenisininkės 2:1 palaužė Suomijos komandos pasipriešinimą.