2013 01 07

ATP ir WTA serijos teniso turnyre Sidnėjuje kovas pradėjo ir vyrai

Australijoje vykstančiame tarptautiniame vyrų bei moterų teniso turnyre „Apia International Sydney“, kurio bendrą prizų fondą sudaro 1,126 mln. JAV dolerių, pirmadienį kovas vienetų varžybose pradėjo ir vyrai.
Li Na
Li Na / „Scanpix“ nuotr.

Pergalę pirmajame rate iškovojo praėjusių metų šio turnyro finalininkas prancūzas Julienas Benneteau, 6:3, 5:7, 6:2 įveikęs ispaną Pablo Andujarą.

Kituose vyrų turnyro pirmojo rato mačuose Denisas Istominas iš Uzbekijos 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:3) palaužė australo Jameso Duckwortho pasipriešinimą, penktas pagal skirstymą vokietis Florianas Mayeras 6:1, 6:2 sutriuškino portugalą Joao Sousą ir aštuntąjį reitingą turintis ispanas Marcelas Granollersas 5:7, 7:5, 6:1 nugalėjo kitą Australijos atstovą Matthew Ebdeną.

Pergalingai moterų vienetų varžybas praėjo 2011-aisiais Sidnėjuje triumfavusi bei ketvirtąjį reitingą šiemet turinti kinė Li Na, pirmajame rate 7:6 (7:2), 7:5 įrodžiusi savo pranašumą prieš amerikietę Christiną McHalę.

Pirmadienį moterų varžybose užfiksuotos ir dvi staigmenos – kinė Zheng Jie 6:3, 6:7 (7:9), 6:4 įveikė šeštąją raketę australę Samanthą Stosur, o italė Roberta Vinci 7:5, 7:5 nugalėjo aštuntąją pagal reitingą rusę Nadią Petrovą.

Kitų moterų pirmojo rato susitikimų rezultatai:

Jelena Jankovič (Serbija) – Tamira Paszek (Austrija) 6:2, 7:6 (7:5);
Madison Keys (JAV) – Lucie Šafaržova (Čekija) 6:2, 6:1;
3-Sara Errani (Italija) – Karolina Pliskova (Čekija) 6:1, 6:3;
Galina Voskoboeva (Kazachstanas) – Yanina Wickmayer (Belgija) 3:6, 7:6 (7:5), 6:2;
Kimiko Date-Krumm (Japonija) – Casey Dellacqua (Australija) 6:4, 6:1;
Svetlana Kuznecova (Rusija) – Julia Goerges (Vokietija) 3:6, 6:3, 6:3;
Ayumi Morita (Japonija) – Daniela Hantuchova (Slovakija) 1:6, 6:3, 6:3.

Be pagrindinio prizo moterų vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 117 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA klasifikacijos taškų, o vyrų turnyrą laimėjęs žaidėjas gaus 78,8 tūkst. JAV dolerių bei 250 ATP reitingo taškų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas