2016 07 20

Broliai Tverijonai iškovojo paskutinį kelialapį į Prezidento taurės dvejetų pusfinalį

Vardinį kvietimą į Preizdento taurės turnyrą gavę Aleksas Tverijonas ir Julius Tverijonas iškovojo pergalę prieš ketvirtuosius pagal skirstymą Antoną Galkiną ir Ilją Lebedevą. Mačas baigėsi rezultatu 7:6 (8:6), 6:4, o pusfinalyje broliai susitiks su pirmaisiais pagal skirstymą Laurynu Grigeliu ir Luku Mugevičiumi.
Julius Tverijonas
Julius Tverijonas / Sauliaus Čirbos nuotr.

Šiame mače A.Tverijonas ir J.Tverijonas pralaimėjo 3 padavimų serijas, o patys varžovus palaužė 4 kartus. Ketvirtfinalio nugalėtojai laimėjo 64 proc. savo pirmųjų padavimų bei 47 proc. antrųjų kirčių.

Tai buvo trečiasis dvejetų tandemas iš Lietuvos, kuris pateko į Prezidento taurės varžybų pusfinalį. Priminsime, kad jame taip pat žais ir L.Grigelis su Luku Mugevičiumi bei Tado Babelio ir Kasparo Žemaitėlio duetas.

Už patekimą į pusfinalį visos dvejetų poros uždirbo 330 JAV dolerių bei 6 reitingo taškus.

Priminsime, kad A.Tverijonas ir J.Tverijonas šį sezoną daugiau nežaidė jokiose kitose varžybose, o vienetuose į ketvirtfinalį pateko tik vienas iš brolių.

A.Tverijonas trečiadienį patyrė nesėkmę prieš L.Grigelį, o J.Tverijonas po trijų valandų kovos įveikė rusą Dmitrijų Mnuškiną 6:7 (4:7), 6:4, 7:5.