2017 02 25

Čempionas nukarūnuotas: Jo-Wilfriedas Tsonga įveikė Nicką Kyrgiosą

Antrosios ir trečiosios „Open 13 Marseille“ turnyro raketės mūšis pusfinalyje buvo atkaklus, kaip ir tikėtasi, tačiau galų gale pergalę šventė Jo-Wilfriedas Tsonga. Kortų šeimininkas po daugiau nei dvi valandas trukusios kovos nugalėjo Nicką Kyrgiosą 7:6 (7:5), 2:6, 6:4.
Jo-Wilfriedas Tsonga
Jo-Wilfriedas Tsonga / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusių metų čempionui N.Kyrgiosui nepadėjo ir tai, kad jis atliko 16 neliečiamų kirčių ir geriau žaidė savo pirmuosius padavimus (81 proc. prieš prancūzo 75 proc.).

Tai jau antrasis J.W.Tsongos finalas šiemet, o Roterdame jis iškovojo titulą finale įveikęs Davidą Goffiną. Šiemet Prancūzas sužaidė jau 22 mačus ir iškovojo net 18 pergalių.

Jo varžovu dėl antrojo sezono trofėjaus taps Lucasas Pouille. Prancūzas pusfinalyje per pusantros valandos nugalėjo savo tautietį Richardą Gasquet 7:5, 6:3. Tai bus trečiasis jo finalas karjeroje bei šansas iškovoti antrą titulą.

Į „Open 13 Marseille“ finalą patekę tenisininkai jau užsitikrino 150 ATP reitingo taškų bei 58 tūkst. JAV dolerių piniginį čekį.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas