2011 08 05

Dėl Lietuvos Prezidento taurės kausis Čilės ir Estijos tenisininkai

Člės tenisininkas Hansas Podlipnik-Castillo (ATP 520) šeštadienį turės progą iškovoti antrą titulą Vilniuje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Futures serijos turnyre „Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti”.
Vladimiras Ivanovas
Estijos tenisininkas Vladimiras Ivanovas. / Organizatorių nuotr.

Penktadienį vykusiame dvejetų turnyro finale čilietis, kartu su baltarusiu Andrejumi Vasilevskiu, 6:2, 6:2 įveikė baltarusius Nikolajų Fidirko ir Jegorą Gerasimovą.

Be to, vienetų turnyro pusfinalyje H.Podlipnik-Castillo rezultatu 6:2, 6:3 nugalėjo ukrainietį Stanislavą Poplavskį (ATP 628).

Antruoju finalo dalyviu tapo Estijos tenisininkas Vladimiras Ivanovas (ATP 1195), pusfinalyje 6:3, 6:1 nugalėjęs vokietį Joną Luetjeną (ATP 1342). Primename, kad į pagrindinį turnyrą Estijos sportininkas pateko tik po atrankos varžybų.

Finalinis susitikimas tarp H.Podlipnik-Castillo ir V.Ivanovo Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje vyks rugpjūčio 6 dieną, šeštadienį. Mačo pradžia – 11 valandą.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas