Dėl Lietuvos Prezidento taurės kausis Čilės ir Estijos tenisininkai

Vladimiras Ivanovas
Organizatorių nuotr. / Estijos tenisininkas Vladimiras Ivanovas.
0

Člės tenisininkas Hansas Podlipnik-Castillo (ATP 520) šeštadienį turės progą iškovoti antrą titulą Vilniuje vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) Futures serijos turnyre „Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti”.

Penktadienį vykusiame dvejetų turnyro finale čilietis, kartu su baltarusiu Andrejumi Vasilevskiu, 6:2, 6:2 įveikė baltarusius Nikolajų Fidirko ir Jegorą Gerasimovą.

Be to, vienetų turnyro pusfinalyje H.Podlipnik-Castillo rezultatu 6:2, 6:3 nugalėjo ukrainietį Stanislavą Poplavskį (ATP 628).

Antruoju finalo dalyviu tapo Estijos tenisininkas Vladimiras Ivanovas (ATP 1195), pusfinalyje 6:3, 6:1 nugalėjęs vokietį Joną Luetjeną (ATP 1342). Primename, kad į pagrindinį turnyrą Estijos sportininkas pateko tik po atrankos varžybų.

Finalinis susitikimas tarp H.Podlipnik-Castillo ir V.Ivanovo Sereikiškių teniso aikštyne Vilniuje vyks rugpjūčio 6 dieną, šeštadienį. Mačo pradžia – 11 valandą.