2011 08 10

„Rogers Cup“ čempionas Andy Murray krito jau pirmoje kovoje

Monrealyje vykstančiame ATP 1000 serijos teniso turnyre jau antrą dieną užfiksuota didelė staigmena. Iš varžybų pasitraukė paskutinių dvejų metų „Rogers Cup“ nugalėtojas Andy Murray. Škotas varžybas pradėjo nuo antro rato ir 3:6, 1:6 nusileido Kevinui Andersonui iš Pietų Afrikos.
Kevinas Andersonas
Kevinas Andersonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Aš daug kartų ėjau prie tinklo ir laimėjau daug taškų“, – vieną iš pergalės priežasčių įvardijo 35-ą vietą pasaulio reitinge užimantis K.Andersonas.

Paskutinį kartą panašus įvykis, kai čempiono titulą ginantis tenisininkas pasitraukė jau po pirmos kovos, Kanadoje vykstančiame turnyre įvyko 2001 metais, tada pralaimėjimą patyrė Maratas Safinas.

Po nesėkmės A.Murray neteks 1000 reitingo taškų, jis išliks ketvirtoje vietoje ATP reitinge, tačiau atsilikimas nuo Rogerio Federerio taps dar didesnis.

Tai jau trečias iš eilės A.Murray pralaimėjimas ATP 1000 serijos turnyrų pirmame rate. Indian Velse britas nusileido Donaldui Youngui. Majamyje neprilygo Alex‘ui Bogomolovui.

Šie metai geriausiam Didžiosios Britanijos tenisininkui klostosi tarsi pasivažinėjimas amerikietiškais kalneliais. A.Murray pasiekė pusfinalius Romos ir Roland Garros kortuose, laimėjo „Queen‘s“ turnyrą ir pasiekė Vimbldono pusfinalį.

„Tai tiesiog bloga diena. Šiais metais man taip nutiko jau kelis kartus“, – pralaimėjimo priežastį mėgino surasti A.Murray. „Jaučiausi labai lėtas. Abu setus pradėjau labai labai blogai, o tai visai nepadeda, kai žaidi su tokius galingus padavimus atliekančiais žaidėjais kaip Kevinas. Kiekvieną kartą, kai jis prieidavo prie tinklo, aš jau truputį vėluodavau.“

Kitų susitikimų rezultatai: Janko Tipsarevicius (Serbija) nugalėjo Alejandro Falla (Kolumbija) 7:5, 6:1. Sergejus Stakhovsky's (Ukraina) nugalėjo Philippą Kohlschreiberį (Vokietija) 6:2, 7:5. Philippas Petzschneris (Vokietija) nugalėjo Gilles Simoną (Prancūzija) 7:5, 6:2. Michaelis Russellas (JAV) nugalėjo Albertą Montanesą (Ispanija) 7:5, 6:2. Richardas Gasquetas (Prancūzija) nugalėjo Florianą Mayerį (Vokietija) 6:3, 6:2. Kiti susitikimai atidėti dėl lietaus.