2011 07 09

Ispanai du kartus patiesė amerikiečius

Daviso taurės ketvirtfinaliuose didžiausią susidomėjimą kelia JAV vykstanti akistata tarp amerikiečių ir ispanų. Pirmą varžybų dieną ispanai kiek netikėtai, du kartus nugalėjo JAV rinktinę su Mardy Fishu ir Andy Roddicku.
Ispanijos teniso rinktinė
Ispanijos teniso rinktinė / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Ispanai

JAV – ISPANIJA 0:2

Šešta pasaulio raketė Davidas Ferreras 7:6(9), 7:5, 6:3 nugalėjo Andy Roddicką ir Ispanijai padovanojo antrą pergalę Daviso taurės ketvirtfinalyje prieš amerikiečius.

A.Roddickas nepasinaudojo proga pirmame sete. Amerikietis pirmavo 5:4 ir stojo atlikti padavimus, tačiau išnaudoti situacijos nesugebėjo. Pratęsime vietos aistruolių stipriai palaikomam A.Rodickui du kartus tik taško truko iki seto, bet ir šia situacija pasinaudoti nepavyko.

Antrame sete A.Roddickas pirmavo 3:0, tačiau D.Ferreras ir vėl sugebėjo pakreipti įvykių eigą sau naudinga linkme. Iš viso ispanas penkis kartus laimėjo amerikiečio padavimus.

Amerikiečių viltį išsaugoti gali broliai dvyniai Bobas ir Mike‘as Bryanai. Jie šeštadienį dvejetų mače kovos su Feliciano Lopezo ir Fernando Verdasco pora.

Pirmą mačą po dramatiškos, keturias valandas trukusios kovos laimėjo F.Lopezas. 31-ą vietą pasaulio reitinge užimantis ispanas 6:4, 3:6, 6:3, 6:7(2), 8:6 palaužė Mardy Fishą.

F.Lopezas pirmą kartą Daviso taurėje žaidė penkių setų mačą.

JAV ir Ispanijos nugalėtojas Daviso taurės pusfinalyje susitiks su Prancūzijos ir Vokietijos akistatos nugalėtoju.