2015 08 03

Johnas Isneris trečius metus iš eilės tapo Atlantos nugalėtoju

Amerikietis Johnas Isneris „BB&T Atlanta Open“ finale užtikrintai 6:3, 6:3 nugalėjo Marcosą Baghdatisą ir trečius metus iš eilės tapo šio turnyro nugalėtoju. Jis tapo vos aštuntu tenisininku, iš šiuo metu žaidžiančių, kuriam tą patį turnyrą pavyko laimėti trejus metus iš eilės.
Johnas Isneris ir Marcosas Baghdatis
Johnas Isneris ir Marcosas Baghdatis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Novakas Džokovičius, Rafaelis Nadalis, Davidas Ferreras, Milošas Raoničius, Kei Nishikoris, Lleytonas Hewittas irgi yra laimėję tuos pačius teniso turnyrus po tris kartus.

Finalo mačas truko vieną valandą. Atlantos turnyro čempionui atiteko 250 reitingo taškų ir 107 tūkstančiai dolerių.

19-ą vietą pasaulio reitinge užimantis J.Isneris mače atliko 13-a neliečiamų padavimų. Tai buvo šešta abiejų žaidėjų akistata karjeroje ir šešta amerikiečio pergalė.

„Šiame turnyre sužaidžiau kelis labai įtemptus mačus, – po pergalės kalbėjo J.Isneris. – Džiaugiuosi, kad viskas baigėsi man laimingai. Labai džiaugiuosi šiuo laimėjimu ir toliau sunkiai dirbsiu.“

Atlantos turnyre dalyvavo ir Ričardas Berankis. Geriausias Lietuvos tenisininkas pasiekė šio turnyro ketvirtfinalį, pelnė 45 reitingo taškus ir vėliau nusileido būsimam čempionui J.Isneriui.