2015 03 31

Kei Nishikoris ir Davidas Goffinas susitiks Majamio turnyro ketvirtame rate

Ketvirtas pagal skirstymą Kei Nishikoris užtikrintai nugalėjo Viktorą Troickį ir pateko į „Miami Open“ turnyro ketvirtą ratą. Japonijos tenisininkas šventė pergalę rezultatu 6:2, 6:2. Mačas truko vos 63-is minutes.
Kei Nishikoris
Kei Nishikoris / „Scanpix“ nuotr.

„Žaidžiau beveik tobulai, – po pergalės pasirodymu džiaugėsi K.Nishikoris. – Tikrai smagu, kad čia žaidžiu gerai. Dariau didelį spaudimą jam grąžindamas kamuolius. Jis turi puikų padavimą. Sužaidžiau gerą mačą.“

K.Nihikoris turėjo šešias progas tašku laimėti varžovo padavimų seriją ir pasinaudojo penkiomis iš jų. Penkta pasaulio raketė dėl vietos ketvirtfinalyje kovos su Davidu Goffinu. 18-as pagal skirstymą Belgijos tenisininkas 6:4, 6:3 nugalėjo Jerzy‘į Janowiczių iš Lenkijos.

D.Goffinas pirmą kartą Majamyje pasiekė aštuntfinalį.

Pirmame varžybų rate Ričardą Berankį nugalėjęs Aleksandras Dolgopolovas taip pat pasiekė ketvirtą ratą. Ukrainos tenisininkas 7:5, 6:4 nugalėjo Thomazą Belluccį. Mačas truko 88-ia minutes.

A.Dolgopolovas pirmame sete atsiliko 3:5, tačiau tuomet laimėjo septynis geimus iš eilės ir nulėmė mačo baigtį. 26-erių metų ukrainietis kovos su Novako Džokovičiaus ir Steve‘o Darciso poros nugalėtoju.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas