2011 06 26

Laurynas Grigelis pirmas pagal skirstymą Vinetkos kvalifikacijoje

Laurynas Grigelis netrukus pradės svarbiausių sezono varžybų ciklą. 19-metis Lietuvos tenisininkas Jungtinėse Amerikos Valstijose dalyvaus Vinetkos ATP „Challenger“ serijos „Nielsen Pro Tennis Championship“ teniso turnyre.
Laurynas Grigelis
Laurynas Grigelis / Bytom Open nuotr.

347-ą vietą pasaulio reitinge užimantis lietuvis tapo pirmu pagal skirstymą kvalifikacijoje ir atranką į pagrindinį turnyrą pradės nuo antro rato. L.Grigelio varžovu bus vienas iš ATP reitingo neturinčių amerikiečių – Raleighas Smithas arba Connoras Rothas.

Pagrindinėse varžybose aukščiausiu reitingu gali pasigirti 33 metų Michaelas Russellas. 90 vietą pasaulio reitinge užimantis amerikietis Vimbldono pirmame rate nusileido Rafaeliui Nadaliui. Varžybose taip pat dalyvaus ir kiti amerikiečių veteranai – Robertas Kendrickas (ATP-95) ir Jamesas Blake'as (ATP-102).

Praėjusiais metais Vinetkos turnyro nugalėtoju tapo Brianas Dabulas. 27-erių Argentinos tenisininkas finale 6:1, 1:6, 6:1 nugalėjo amerikietį Timą Smyczeką.

Turnyro prizinį fondą sudaro 50 tūkst. JAV dolerių. Varžybose vyks lauke ant kietos dangos.