2011 11 06

Marcelis Granollersas „Valencia Open“ finale palaužė Juaną Monaco

Marcelis Granollersas iškovojo antrą trofėjų 2011 metais. 34-ą vietą ATP reitinge užimantis ispanas Valensijoje vykusiame ATP 500 serijos turnyro finale po tris valandas trukusios kovos 6:2, 4:6, 7:6(3) nugalėjo Juaną Monaco.
Marcelis Granollersas
Marcelis Granollersas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Kai trečiame sete pralaimėjau savo padavimus, atsidūriau sunkioje situacijoje, tačiau koviausi toliau ir pabaigoje žaidžiau gerai“, – kalbėjo naujasis čempionas. „Nugalėti Ispanijoje labai malonu ir ypatinga. Publika visą šią savaitę man daug padėjo.“

M.Granollersas turnyre nugalėjo keturis pirmo dvidešimtuko žaidėjus – Aleksandrą Dolgopolovą (ATP-16), Mariną Čiličių (ATP-20), Gaelį Monfilsą (ATP-10) ir Juaną Martiną del Potro (ATP-14).

Tai pirmas M.Granollerso laimėtas titulas žaidžiant ant kietos dangos. Prieš tai du 25 metų tenisininkas iškovojo ant grunto. J.Monaco paskutinį titulą iškovojo 2007 metais.