2015 08 02

Margarita Gasparyan triumfavo WTA serijos turnyre Azerbaidžane

Azerbaidžano sostinėje pasibaigusio WTA serijos „Baku Cup“ moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 250 tūkst. JAV dolerių, vienetų varžybas laimėjo Rusijos atstovė Margarita Gasparyan.
Margarita Gasparyan
Margarita Gasparyan / „Scanpix“ nuotr.

Sekmadienį vykusioje finalo dvikovoje tik rugsėjo 1-ąją 21-ąjį gimtadienį švęsianti bei 112-oje vietoje WTA klasifikacijoje esanti Margarita Gasparyan 6:3, 5:7, 6:0 įveikė pirmadienį 21-ąjį gimtadienį atšventusią ir 154-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkių reitinge užimančią rumunę Patricią Tig bei laimėjo pirmąjį karjeroje WTA serijos turnyrą.

Beje, abiem žaidėjoms tai buvo pirmasis karjeroje WTA serijos turnyrų finalas.

M. Gasparyan kartu su pagrindiniu prizu atiteko ir 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių čekis.