2016 02 10

Marija Šarapova turės praleisti prestižinį „WTA Qatar Open“ turnyrą

Marija Šarapova nedalyvaus vasario 19-ą dieną prasidėsiančiame „WTA Qatar Open“ turnyre Dohoje. Panašu, kad Rusijos tenisininkės alkūnės trauma yra rimtesnė nei buvo manyta, todėl jai reikės daugiau laiko reabilitacijai. Rusė dar nedalyvavo jokiose oficialiose varžybose nuo „Australian Open“, kur ketvirtfinalyje ji pralaimėjo pirmajai pasaulio raketei Serenai Williams.
Marija Šarapova
Marija Šarapova / Sputnik
Temos: 1 Marija Šarapova

M.Šarapova Dohos trofėjų laimėjo du kartus, o „WTA Qatar Open“ turnyras laikomas vienu iš penkių prestižinių WTA turnyrų. Rusė titulus laimėjo 2005-ais ir 2008-ais metais.

Geriausia Rusijos tenisininkė praėjusią savaitę negalėjo padėti savo rinktinei „Fed Cup“ taurės dvikovose, nors buvo komandos dalis. Rusija nusileido Olandijos rinktinei, kuri dėl pagrindinio trofėjaus pusfinalyje kausis su Prancūzija.

Lucie Safarova Dohoje turėtų ginti praėjusiais metais iškovotą čempionės titulą. Tiesa, tenisininkė neseniai paskelbė, kad nedalyvaus vasario 14-ą prasidėsiančiame turnyre Dubajuje. Lieka ne aišku ar ji galės žaisti „WTA Qatar Open“.