2011 05 04

Nenugalimasis Novakas Djokovičius tapo Madrido teniso turnyro aštunfinalininku

Antroji planetos teniso raketė serbas Novakas Djokovičius pergalių seriją pratęsė iki 28-erių. Šį sezoną nepralaimintis Serbijos tenisininkas pergalingai startavo Madrido teniso turnyre „Mutua Madrid Open“.
Novakas Djokovičius
Novakas Djokovičius šį sezoną sieks ketvirtojo titulo iš eilės / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Antrajame turnyro etape N.Djokovičius 6:3, 6:4 įveikė Pietų Afrikos Respublikos atstovą Keviną Andersoną. Šį sezoną serbas laimėjo visus penkis turnyrus, kuriuose dalyvavo. Šį sekmadienį Serbijos teniso turnyro finale 23-ejų šeimininkas 7:6, 6:2 įveikė ispaną Feliciano Lopezą.

Iki Ivano Lendlo 29-ių pergalių iš eilės rekordo, pasiekto 1989 m., N.Djokovičiui trūksta vos vienos pergalės.

Tarptautinio „Mutua Madrid Open“ vyrų teniso turnyro prizų fondą sudaro 3,7 mln. eurų.

Trečiadienį kovas Madride taip pat pradėjo ir kiti stipriausi planetos tenisininaki. Ispanas Rafaelis Nadalis antrajame etape 6:1, 6:3 nesunkiai nugalėjo Marcosą Baghdatį iš Kipro.

Į teniso kortus trečiadienį žengs ir šveicaras Rodgeris Federeris bei po traumos atsigavęs škotas Andy Murray‘us.

Kitų jau įvykusių susitikimų rezultatai:

5-Robin Soderling (Švedija) - Santiago Giraldo (Kolumbija) 6:3, 6:3;
7-Tomaš Berdych (Čekija) - Marcel Granollers (Ispanija) 6:4, 6:0;
Michael Llodra (Prancūzija) - Flavio Cipolla (Italija) 6:4, 6:2;
Thomaz Belluci (Brazilija) - Florian Mayer (Vokietija) 6:7 (5:7), 6:3,
3:0 - vokietis mačo nebaigė dėl traumos.
Vyrų vienetų turnyro nugalėtojui atiteks 1000 ATP reitingo taškų ir 590 tūkst. eurų čekis.

***

Ispanijos sostinėje vykstančio „Mutua Madrid Open“ teniso turnyro pirmąja moterų vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyve tapo šešioliktoji pagal reitingą čekė Petra Kvitova, kuri trečiadienį aštuntfinalyje 6:1, 6:4 nugalėjo antrąją raketę rusę Verą Zvonariovą.

Šešioliktfinalio mače šeštoji pagal skirstymą kinė Li Na, 6:1, 6:4 įveikė

čekę Ivetą Benešovą, o italė Roberta Vinci 6:2, 6:2 privertė pasiduoti Rusijos tenisininkę Alisą Kleibanovą.