2010 12 16

Almantas Oželis ir Tadas Babelis neoficialiame pasaulio teniso čempionate JAV iškovojo antrąsias pergales (papildyta 12.50 val.)

Jaunieji Lietuvos tenisininkai JAV vykstančiame turnyre „Junior Orange Bowl Tennis Championships“, kuris vadinamas neoficialiu jaunių pasaulio teniso čempionatu, iškovojo antrąsias pergales ir pateko tarp 64-ių pajėgiausių savo amžiaus grupės žaidėjų.
Tadas Babelis
Tadas Babelis / Asm. arch. nuotr.

Keturiolikmečių berniukų vienetų turnyro trečiajame rate Almantas Oželis 6:2, 6:2 nugalėjo britą Christopherį Reynoldsą, o Tadas Babelis 6:1 6:1 nepasigailėjo kanadiečio Arthuro Diono.

Ketvirtajame rate A. Oželio varžovu bus rusas Ilja Polonskis, 6:1, 6:1 sutriuškinęs Ty Abrahamą iš Trinidado ir Tobago, o T. Babelis išmėgins jėgas su Juanu Jarmilo iš Kolumbijos, kuris nesunkiai – 6:1, 6:0 – susitvarkė su japonu Tomoki Miyazawa.

Papildyta 12.50 val. Verta pažymėti, jog penktadienį įveikę ir trečiojo rato priešininkus „Balžekas Tennis School“ teniso mokyklos auklėtiniai lemiamame kvalifikacijos rate kautųsi tarpusavyje.

Vienintelė mergaičių iki 14 metų amžiaus grupėje Lietuvos garbę ginsianti Akvilė Paražinskaitė kovas pradės penktadienį.

2004 metais turnyro nugalėtoju keturiolikmečių grupėje tapo lietuvis Ričardas Berankis, šį savo pasiekimą pakartojęs 2007-aisiais tarp aštuoniolikmečių. Tais pačiais metais Iveta Dapkutė buvo stipriausia keturiolikmečių mergaičių grupėje.

Įvairių amžiaus grupių „Orange Bowl“ turnyruose taip pat yra triumfavę šveicaras Rogeris Federeris, argentinietis Juanas Martinas del Potro, belgė Justine Henin.