2016 04 30

Philippas Kohlschreiberis pateko į penktą „BMW Open“ turnyro finalą

Philippas Kohlschreiberis į penktą Miuncheno turnyro finalą žengė užtikrintai. 27-ą vietą ATP reitinge užimantis Vokietijos tenisininkas šeštadienį vykusiame „BMW Open“ turnyro pusfinalyje vos per 1 valandą ir 4 minutes 6:1, 6:4 lengvai nugalėjo italą Fabio Fognini.
Philippas Kohlschreiberis
Philippas Kohlschreiberis / „Scanpix“ nuotr.

Ph.Kohlschreiberis 30-ą pasaulio raketę iš penkių tarpusavio dvikovų nugalėjo ketvirtą kartą.

Ilgai pusfinalyje neužtrukęs 32-ejų vokietis užsitikrino 150 ATP reitingo taškų ir 43,4 tūkstančio eurų, o „BMW Open“ finale kovos su 15-a pasaulio rakete Dominicu Thiemu, kuris po trijų setų kovos 4:6, 6:2, 6:3 nugalėjo gerą draugą ir kitą ateities žvaigždę Alexanderį Zverevą.

Ph.Kohlscgreiberiui tai bus penktas „BMW Open“ finalas. Šį turnyrą Vokietijos tenisininkas yra laimėjęs dukart (2007 ir 2012 m.).

Pirmame sete 27-ą vietą ATP reitinge užimantis tenisininkas žaibiškai šovė priekin 5:0 ir išsaugojęs milžinišką persvarą užtikrintai žengė į antrą dvikovos dalį.

Antrojo seto trečiame geime Ph.Kohlschreiberis paduodant varžovui pirmavo 40:0, tačiau trim „break point’ais“ iš eilės jam pasinaudoti nepavyko. Vis dėlto septintame geime vokietis atsigriebė ir laimėjo F.Fognini padavimų seriją, kurios pergalei užteko.

Miunchene vykstančio turnyro čempionui atiteks 250 ATP reitingo taškų ir 82,450 eurų.