2011 04 11

Pirmoji pasaulio raketė Caroline Wozniacki laimėjo trečią turnyrą šiais metais

JAV pasibaigusio WTA serijos „Family Circle Cup“ moterų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoja tapo pirmoji pasaulio raketė bei turnyro favoritė Caroline Wozniacki iš Danijos, sekmadienį finale per pusantros valandos 6:2, 6:3 nugalėjusi rusę Jeleną Vesniną.
Caroline Wozniacki
Caroline Wozniacki. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Lauko tenisas

Tai buvo trečiasis šiemet bei penkioliktas per visą karjerą Danijos tenisininkės laimėtas WTA serijos turnyras.

Be pagrindinio prizo, dvidešimtmetei C.Wozniacki, kuri šiemet laimėjo turnyrus Dubajuje ir Indian Velse, atiteko 111 tūkst. JAV dolerių čekis bei 470 WTA reitingo taškų.

24-erių metų J.Vesnina tenkinosi 57 350 dolerių piniginiu prizu bei 320 klasifikacijos taškų.

Dvejetų varžybų nugalėtojomis tapo indė Sania Mirza poroje su J.Vesnina, finale 6:4, 6:4 įveikusios korto šeimininkes Bethanie Mattek-Sands ir Meghann Shaughnessy.