2014 09 14

Prancūzijos tenisininkai užsitikrino vietą Daviso taurės finale

Prancūzijoje ir Šveicarijoje vykstančiuose Daviso taurės (Davis Cup) – neoficialaus komandinio vyrų teniso pasaulio čempionato – elito grupės pusfinalio mačuose šeštadienį buvo sužaisti dvejetų susitikimai, po kurių vietą finale užsitikrino Prancūzijos rinktinė.
Jo-Wilfriedo Tsongos ir Richardo Gasquet'o duetas
Jo-Wilfriedo Tsongos ir Richardo Gasquet'o duetas / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
Paryžiuje vykstančiame mače Jo-Wilfriedo Tsongos ir Richardo Gasquet'o duetas 6:7 (4:7), 6:4, 7:6 (7:5), 6:1 įveikė čekus Tomašą Berdychą ir Radeką Štepaneką bei iškovojo trečiąjį tašką Prancūzijos tenisininkams, kurie po dviejų varžybų dienų 3:0 pirmauja prieš praėjusių metų taurės laimėtoją Čekijos rinktinę ir į Daviso taurės turnyro finalą pateko po ketverių metų pertraukos.

Ženevoje vykstančiame mače italai Simone Bolellis ir Fabio Fognini 7:5, 3:6, 5:7, 6:3, 6:2 įveikė šveicarus Stanislasą Wawrinką bei Marco Chiudinellį ir sušvelnino mačo rezultatą 1:2.

Sekmadienį šiuose mačuose bus žaidžiami vienetų susitikimai.

Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas