2017 04 29

Rafaelis Nadalis Barselonoje pateko į 106-ą karjeros finalą

Praeitą savaitę Monte Karle dešimtą kartą triumfavęs ispanas Rafaelis Nadalis „La Decima“ titulą gali iškovoti ir Barselonoje. Pasipriešinimo Katalonijoje nesutinkanti penktoji pasaulio raketė šeštadienį 6:3, 6:4 nugalėjo argentinietį Horacio Zeballosą ir pateko į „Barcelona Open“ turnyro finalą.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

30-metis R.Nadalis šiuo metu yra iškovojęs devynias pergales iš eilės, o iš pastarųjų 20-ies setų laimėjo net 19-a.

Sekmadienį vyksiančiame finale penktoji pasaulio raketė sieks iškovoti 71-ą ATP serijos titulą ir 51-ą ant grunto dangos. Rafai tai bus 106-is karjeros finalas.

Dėl „Barcelona Open“ turnyro nugalėtojo titulo geriausias Ispanijos tenisininkas susikaus su austru Dominicu Thiemu, kuris 6:2, 3:6, 6:4 patiesė pirmąją pasaulio raketę Andy Murray.

Priminsime, kad praeitą savaitę R.Nadalis tapo pirmu tenisininku, iškovojusiu dešimt titulų tame pačiame turnyre. Sekmadienį Rafa šį pasiekimą galės pakartoti ir „Barcelona Open“ turnyre.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas