2017 04 28

Rafaelis Nadalis nesunkiai pateko į „Barcelona Open“ pusfinalį

Sunkiai įsibėgėjusi penktoji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis penktadienį Barselonoje pratęsė pergalių seriją. Geriausias Ispanijos tenisininkas „Barcelona Open“ ketvirtfinalyje 7:6 (7:1), 6:2 nugalėjo jaunąjį Pietų Korėjos talentą Hyeoną Chungą.
Rafaelis Nadalis
Rafaelis Nadalis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmame sete R.Nadalis atsilikinėjo 1:3, tačiau netrukus išlygino rezultatą, o pratęsime H.Chungui jau nepaliko jokių vilčių.

Ispanijos tenisininkui tai buvo 51-oji pergalė „Barcelona Open“ turnyre. Katalonijoje Rafa per visą karjerą yra pralaimėjęs vos trissyk.

Į “Barcelona Open” pusfinalį patekęs 30-metis pelnė 180 ATP reitingo taškų ir 114 tūkst. eurų. Pusfinalyje ispanas kausis su Kareno Kačianovo ir Horacio Zeballoso poros nugalėtoju.

Šią savaitę R.Nadalis sieks Barselonoje triumfuoti jau dešimtą kartą.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas