Ričardo Berankio planus stabdo sveikatos problemos

Publikuota: / 15min.lt
 
Ričardas Berankis.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr.  / Ričardas Berankis.
Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Ričardas Berankis atsiėmė paraišką dalyvauti turnyre Ispanijoje. Tenisininkas dėl sveikatos problemų bus priverstas praleisti dar kelis turnyrus.

Fizinio rengimo stovykloje Ispanijoje R.Berankiui atsinaujino nugaros skausmai, negana to, prisidėjo ir kirkšnies problemos.

„Didžiausius rūpesčius kelia kirkšnis. Ričardo nugara taip pat ne visiškai išgijo. Apmaudu, kad nepavyko dalyvauti fizinio pasirengimo stovykloje. Negalėjome sportuoti net puse pajėgumo. Sunku pasakyti, kiek prireiks laiko. Tai paaiškės tik po vizito pas gydytojus“, – teigė žaidėjo treneris Remigijus Balžekas.

R.Berankis artimiausiu metu atvyks į Lietuvą, čia jį apžiūrės medikai. Tada turėtų paaiškėti, kada tenisininkas galės grįžti į kortus. Spėjama, kad tai geriausiu atveju galės įvykti tik po mėnesio.

20-metis tenisininkas iš Lietuvos nedalyvaus ir Portugalijoje vyksiančiame „Estoril Open“ turnyre. Jis bus priverstas tik stebėti ir prestižinį ATP 1000 serijos turnyrą Madride. Taip pat neaišku, ar tenisininkas galės dalyvauti turnyre Nicoje ir „Didžiojo kirčio“ čempionate Prancūzijoje.

 
Pradžia / Naujienos :

Susiję straipsniai

03.22 Ričardas Berankis nugaros skausmų nebejaučia ir ruošiasi treniruotei su Rogeriu Federeriu
03.24 Skaudi nesėkmė Majamyje: Ričardas Berankis – Feliciano Lopezas 6:4, 6:7 (5:7), 3:6
03.27 Ričardui Berankiui atsinaujino nugaros skausmai
03.29 Geriausią Lietuvos tenisininką Ričardą Berankį rems „Omnitel“
03.31 Ričardas Berankis taikosi į geriausių pasaulio tenisininkų dešimtuką
04.11 Pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje Ričardas Berankis prarado poziciją

Rubrikos naujienos

06.19 Linos Stančiūtės ir vokietės duetas pateko į teniso turnyro Švedijoje pusfinalį
06.19 Penkiskart čempionė Venus Willliams praleis Vimbldono turnyrą
06.19 Iš „Aegon“ teniso turnyro pasitraukė nugalėtojos titulą gynusi austrė
06.18 Linos Stančiūtės ir vokietės duetas pateko teniso į turnyro Švedijoje ketvirtfinalį
06.18 Ričardas Berankis teniso turnyre Olandijoje netikėtai pralaimėjo 240-ai pasaulio raketei
Vilnius

+25 C°

MelbourneAustralian Open
+5 C°
ParisFrench Open
+20 C°
LondonWimbledon
+17 C°