2016 10 23

Richardas Gasquet laimėjo pirmąjį „European Open“ turnyrą Belgijoje

19 vietą pasaulio reitinge užimantis Richardas Gasquet iškovojo savo 14 karjeros titulą. Prancūzas sekmadienį „European Open“ finale nugalėjo argentinietį Diego Schwartzmaną rezultatu 7:6 (7:4), 6:1.
Richardas Gasquet
Richardas Gasquet / AFP/„Scanpix“ nuotr.

R.Gasquet tai antrasis trofėjus šiemet, nes vasario mėnesį jis iškovojo titulą Monpeljė. Šiame susitikime jis užtruko valandą ir 29 minutes. Prancūzas laimėjo net 88 proc. savo pirmųjų padavimų.

Tuo tarpu D.Schwartzmanas bandė iškovoti savo antrąjį titulą rungtyniaudamas antrame finale. Pirmąjį jis laimėjo Stambule nugalėjęs Grigorą Dimitrovą.

Už pergalę „European Open“ finale R.Gasquet atiteks 250 ATP reitingo taškų 100 tūkst. eurų piniginė premija.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas