2012 05 13

Rogeris Federeris prieš finalo akistatą su Tomašu Berdychu: „Vis dar prisimenu tuos pralaimėjimus“

Rogeris Federeris kovos dėl trečio „Madrid Open“ turnyro nugalėtojo titulo ir sieks pakilti į antrą vietą pasaulio reitinge. Šveicarijos tenisininkas pusfinalyje užtikrintai 6:2, 6:3 nugalėjo Janko Tipsarevičių.
47RS120512C037
47RS120512C037 / „Scanpix“ nuotr.

R.Federeris finale kovos su Tomašu Berdychu. Čekijos atstovas dramatiškoje pusfinalio kovoje 7:6(5), 7:6(6) nugalėjo Juaną Martiną del Potro.

„Tai bus sunkus mačas. Berdychas žaidžia gerai. Čia greita danga, o tai jam gali pasitarnauti finale, – apie finalo akistatą kalbėjo R.Federeris. – Jis yra laimėjęs svarbius mačus prieš mane olimpinėse žaidynėse ir Vimbldone. Aš vis dar prisimenu tuos pralaimėjimus.“

R.Federeris pusfinalyje įmušė 25 vinerius, atliko aštuonis neatremiamus padavimus. Šveicarų maestro Madrido turnyro nugalėtoju tapo 2006 ir 2009 metais.

Turnyro nugalėtojui atiteks 1000 reitingo taškų ir 631 tūkst. eurų.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas