2015 07 27

Sam Stosur laimėjo antrą WTA serijos turnyrą šiais metais

Austrijoje pasibaigusio WTA serijos „Nuernberger Gasteinladies“ moterų teniso turnyro vienetų varžybas laimėjo antroji raketė australė Samantha Stosur, sekmadienį finale per 2 valandas ir 28 minutes trijuose setuose – 3:6, 7:6 (7:3), 6:2 – nugalėjusi trečiąją pagal reitingą italę Karin Knapp.
Sam Stosur
Sam Stosur / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo antrasis šiemet bei aštuntas per visą kartą laimėtas 31-erių metų Australijos tenisininkės WTA serijos turnyras.

Be pagrindinio prizo S. Stosur, kuri gegužės mėnesį laimėjo ir Strasbūro (Prancūzija) turnyrą, atiteko 43 tūkst. JAV dolerių čekis ir 280 WTA klasifikacijos taškų.

K. Knapp tenkinosi 21 400 dolerių piniginiu prizu bei 180 įskaitinių WTA reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo juodkalnietė Danka Kovinič poroje su Stephanie Vogt iš Liuksemburgo, finale 4:6, 6:4, 10:3 privertusios pasiduoti favoritėmis laikytas ispanę Larą Arruabarreną bei čekę Lucie Hradečką.

„Nuernberger Gasteinladies“ teniso turnyro prizų fondą sudarė 226 750 dolerių.