2017 02 28

Staigmena Dubajuje: Damiras Džumhuras įveikė Staną Wawrinką

Antroji „Dubai Duty Free Tennis Championships“ turnyro raketė Stanas Wawrinka patyrė netikėtą nesėkmę jau pačiame pirmame varžybų etape. Geriausias Šveicarijos tenisininkas neatsilaikė prieš praėjusiais metais Lietuvoje viešėjusį bosnį Damirą Džumhurą 6:7 (4:7), 3:6.
Stanas Wawrinka
Stanas Wawrinka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

D.Džumhurui pergalei pasiekti prireikė vos 72 minučių. Bosnis šiame mače laimėjo 76 proc. savo pirmųjų padavimų, tris kartus palaužė šveicaro kirčius, o pats neatsilaikė du sykius.

S.Wawrinka Dubajuje vykusias pirmenybes laimėjo praėjusiais metais, o pirmame etape šį turnyrą baigė jau trečią kartą savo karjeroje.

Šiemet trečioji pasaulio raketė dalyvavo trijuose turnyruose bei sugebėjo pasiekti „Australian Open“ pusfinalį. Jame Šveicarijos tenisininkas nusileido tik būsimajam čempionui Rogeriui Federeriui.

O D.Džumhuras šiemet sužaidė 10 mačų ir laimėjo penkis. Geriausiai jis pasirodė „Memphis Open“ varžybose, kur nukeliavo iki ketvirtfinalio. Tiesa, jame jis nusileido Ryanui Harrisonui.

Antradienį Dubajuje pergales taip pat iškovojo ir Fernando Verdasco bei Evgenijus Donskojus. Ispanas 6:2, 7:5 įveikė italą Andreasą Seppį, o rusas nugalėjo savo tautietį Michailą Južną 6:4, 6:4.

Pergalę iškovoję tenisininkai jau užsitikrino 45 ATP reitingo taškus bei 34 tūkst. JAV dolerių piniginę premiją.