2015 09 03

„US Open“ Novakas Džokovičius iškovojo pergalę, Teimurazas Gabašvilis pralaimėjo

JAV tęsiasi ketvirtasis šiais metais „Didžiojo kirčio“ serijos teniso turnyras – atvirasis JAV teniso čempionatas (US Open), kurio bendrą prizų fondą sudaro 42,253 mln. JAV dolerių. Pergales antrajame rate iškovojo ir į vienetų varžybų šešioliktfinalius pateko pajėgiausi planetos tenisininkai – serbas Novakas Džokovičius bei amerikietė Serena Williams.
Novakas Džokovičius
Novakas Džokovičius / „Scanpix“ nuotr.

2011-aisiais šį turnyrą laimėjęs bei dar keturis kartus finale žaidęs Novakas Džokovičius trečiadienį 6:4, 6:1, 6:2 nugalėjo austrą Andreasą Haiderį-Maurerį.

Šešioliktfinalyje žais ir nugalėtojo titulą ginantis bei devintas pagal skirstymą kroatas Marinas Čiličius, 6:2, 6:3, 7:5 įrodęs savo pranašumą prieš rusą Jevgenijų Donskojų, bei dukart (2010 ir 2013 m.) Niujorke triumfavęs ispanas Rafaelis Nadalis, antrajame rate 7:6 (7:3), 6:3, 7:5 įveikęs argentinietį Diego Schwartzmaną.

Kitų trečiadienį pasibaigusių, tačiau neskalbtų, vyrų varžybų antrojo rato (1/32 finalo) mačų rezultatai:

Benoit Paire (Prancūzija) – Marsel Ilhan (Turkija) 6:3, 3:6, 6:4, 6:3;
10-Miloš Raonič (Kanada) – Fernando Verdasco (Ispanija) 6:2, 6:4, 6:7 (5:7), 7:6 (7:1);
32-Fabio Fognini (Italija) – Pablo Cuevas (Urugvajus) 6:3, 6:4, 6:4;
25-Andreas Seppi (Italija) – Teymuraz Gabašvili (Rusija) 3:6, 6:3, 7:6 (7:3), 6:1;
19-Jo-Wilfried Tsonga (Prancūzija) – Marcel Granollers (Ispanija) 6:3, 6:4, 6:3;
Sergej Stachovskij (Ukraina) – Ilja Marčenko (Ukraina) 6:4, 7:6 (7:2), 4:6, 6:4;
26-Tommy Robredo (Ispanija) – Samuel Groth (Australija) 6:4, 7:6 (7:3), 6:4;
Michail Kukuškin (Kazachstanas) – 17-Grigor Dimitrov (Bulgarija) 6:3, 7:6 (7:2), 2:6, 4:6, 6:4.