Kauno rajono gyventojos šunelį sudraskė kaimynystėje gyvenantis šuo
Kauno rajono gyventojos šunelį sudraskė kaimynystėje gyvenantis šuo
Žinau kur tas namas yra. :) Gaila šuniuko labai. ;/// Ką padarysi kai tokie šeimininkai, nesugeba saugoti kad jų agresyvusis nesužeistų ko nors kito..
gaila labai suniuko. ;(( koks skyrtumas koks suo seiminynkas priprates ji myli koks skyrtumas koks suo juk gaila labai vistiek tik i teisma paduot reik! kaip gali toks suo didelis lakstytis ir be antsnukio nesamone isvis labai gaila suniuko .jei man taip butu tai nzn ... :(( uzuojauta...juk kaip sakoma suo geriausias zmogaus draugas :)
nezinau ar pakelsiu tokia nasta, man po tokios zinios labai sunku, help help, neberaaaaaaaaaaaaa...stirniuko neberaaaaaaaaaaaaaaa........ aaaaaaaaaaaaaaa
as vos spejau atitraukti savo vokietuke nuo tokio stirniuko, tai butu papusryciavusi. Siaip mano kale neagresyvi, nieko neliecia, bet kai kieme susitinka sita amsinti sutverima, nesusivaldo.
Reikia saugotis to namo dar tave patį sudraskys. ;D