Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Autoplius Fast Lap” registracija – kaip niekada greita ir gausi

„Autoplius Fast Lap“
Algirdo Venskaus nuotr. / „Autoplius Fast Lap“
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

60 paraiškų per pirmas 60 minučių. Tokie besiregistruojančių į „Autoplius Fast Lap“ lenktynes tempai. „Time Attack“ maksimalus dalyvių kiekis (80) pasiektas beveik per parą, tuo tarpu į azartiškąsias „Race“ lenktynes jau užsiregistravo 45 dalyviai. Tai yra dešimčia daugiau lenktynininkų nei praeitų metų paskutiniame etape, kuomet buvo fiksuotas didžiausias iki šiol „Race“ lenktynėse dalyvaujančių lenktynininkų kiekis.

Pirmojo „Autoplius Fast Lap“ etapo registracija atitinka lenktynių šūkį „Greitas kaip niekada“. Tai iliustruoja chronologinis vaizdo siužetas iš pirmosios registracijos valandos. Organizatoriai prisipažįsta, kad tokio anšlago nesitikėjo.

Populiarumas dalyvių tarpe turėjo ir savo niuansų – nespėjo užsiregistruoti visi norintys dalyvauti „Time Attack“ lenktynėse. Dėl vietos trūkumo organizatoriams teko grąžinti kelias dešimtis startinių mokesčių.


Tuo tarpu į „Race“ lenktynes registracija tebevyksta. Šiemet, praplėtus formatą, jos gali talpinti 70 lenktynininkų su specialiai paruoštais automobiliais. Registracija galutinai baigiasi paskutinį pirmadienį prieš lenktynes, kurios vyks Gegužės 17 d. „Nemuno žiedo” žiedinių lenktynių trasoje netoli Kačerginės miestelio.

VIDEO: „Autoplius Fast Lap” dalyvių registracijos tempai
Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas