F-1 treniruotėse Rusijoje greičiausias buvo vokietis Nico Rosbergas

Rusijos „Grand Prix“ lenktynių pirmosiose penktadienio treniruotėse greičiausi buvo „Mercedes“ komandos lenktynininkai Nico Rosbergas ir Lewisas Hamiltonas. Vokietis Soči trasos ratą įveikė per 1 min. 42,311 sek. ir 0,65 sek. aplenkė ekipos draugą.
Nico Rosbergas
Nico Rosbergas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Prieš pat pirmąją penktadienio treniruotę „Marusia“ komanda nusprendė šį savaitgalį į trasą išleisti tik vieną bolidą, kurį vairuos Maxas Chiltonas. Ekipa taip išreiškė pagarbą Julesui Bianchi, kuris avarijos Japonijos GP metu patyrė sunkią galvos traumą.

Trečią vietą užėmė „McLaren“ pilotas Jensonas Buttonas, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko 0,196 sek. „Ferrari“ komandos lenktynininkas Fernando Alonso užėmė ketvirtą vietą. Penktas buvo antrasis „McLaren“ pilotas Kevinas Magnussenas.

Šeštąją vietą užėmė Sergio Perezas iš „Force India“, o septintoje vietoje buvo Daniilas Kvyatas iš „Toro Rosso“. Aštuntas treniruotę baigė antrasis „Ferrari“ pilotas Kimi Raikkonenas.

Devintoji pozicija atiteko „Toro Rosso“ lenktynininkas Jeanas-Ericas Vergne'as, kuris nuo N. Rosbergo atsiliko daugiau nei sekundę. Dešimtuką užbaigė „Williams“ pilotas Valtteri Bottas, kuriam treniruotes padangų šildytuvai – buvo perkaitintos padangos.

Pirmosiose treniruotėse ganėtinai žemas pozicijas užėmė „Red Bull“ pilotai Danielis Ricciardo ir Sebastianas Vettelis. Jie atitinkamai užėmė 12 ir 14 vietas.