Loebas – septyniskart iš eilės pasaulio autoralio čempionas

Prancūzijos ralį – vienuoliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą – sekmadienį laimėjo „Citroen“ komandos narys Sebastienas Loebas ir septintą sezoną iš eilės, likus dviem etapams, užsitikrino pirmenybių nugalėtojo titulą.
S.Loebas (dešinėje) ir šturmanas Danielis Elena laistosi šampanu
S.Loebas (dešinėje) ir šturmanas Danielis Elena laistosi šampanu. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

36 metų Prancūzijos lenktynininkui tai buvo jau 60-oji pergalė pasaulio autoralio čempionatų etapuose.

Prancūzijos ralio nugalėtoju tapęs S.Loebas greičio ruožus įveikė per 3 valandas 5 minutes bei 49,3 sekundės.

35,7 sekundės čempionui pralaimėjo ir antrą vietą užėmė ispanas Danielis Sordo („Citroen“).

Trečioje pozicijoje likusį norvegą Petterį Solbergą („Citroen“) nuo ralio nugalėtojo S.Loebo skyrė daugiau nei minutė.

Etapo rikiuotė

1. Sebastienas Loebas (Prancūzija), „Citroen“     3:05:49,3
2. Danielis Sordo (Ispanija), „Citroen“            +35,7 sek.
10. Patrikas Sandellas (Švedija), „Škoda“            17:12,3

Bendrojoje čempionato įskaitoje su 226 taškais S.Loebas tapo jau nebepavejamas, o kova dėl antros vietos vyksta tarp prancūzo S.Ogieras bei suomio J.M.Latvalos.

Bendroji įskaita

1. Sebastienas Loebas (Prancūzija)              226 tšk.