Facebook draugai laimi!

GAZAS.LT Facebook portalo draugai žino daugiau. Norite žinoti ir jūs? Draugaukime!
 

„Marussia“: Maria de Villotos avariją sukėlė ne bolidas

Maria de Villota, „Marussia“ F-1 komandos pilotė bandytoja
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Maria de Villota, „Marussia“ F-1 komandos pilotė bandytoja
A A
Šaltinis: F-1.LT

„Marussia“ komanda paskelbė baigusi savo vidinį tyrimą ir nustačiusi, kad Maria de Villotos avariją, kainavusią sportininkei dešinę akį, lėmė ne bolido techninis gedimas.

Ispanė nukentėjo liepos 3 d. vykusiuose uždaruose „Formulės-1“ bolido bandymuose, kai grįždama po važiavimo tiesia linija Duxfordo (Didžioji Britanija) aerodrome šalmu ir bolido viršutine dalimi rėžėsi į vilkiko krovinio įkėlimui naudojamos platformos horizontalią plokštumą.

Baigusį vidinį tyrimą „Marussia“ paskelbė nenustačiusi jokių bolido techninių trūkumų, kurie galėjo sukelti avariją. Preliminarus komandos tyrimas buvo baigtas dar prieš Didžiosios Britanijos GP lenktynes, kai buvo patikrinti ir varžyboms Silverstoune skirti automobiliai.

Ar nustatė kitas priežastis, dėl kurių kilo avarija, „Marussia“ kol kas neskelbia. Savarankiškus tyrimus atlieka ir Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos ir darbo saugos tarnyba bei komandos atskirai pasamdyta nepriklausomų ekspertų grupė.

Galvos ir veido traumas patyrusi M. de Villota, tuo tarpu, jau paliko intensyvios terapijos skyrių ir bendrauja su savo šeima.

Komentarai: 2
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą