Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Fotopolicija. Karatė meistras buvo apkaltintas neteisingai!

Ženklas galioja tik į vieną pusę
15min.lt skaitytojo D.Gudausko nuotr. / Ženklas galioja tik į vieną pusę
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmą kartą 15min.lt projekto „Fotopolicija“ istorijoje išsiaiškinti tiesą padėjo pats neteisingai apkaltintas vairuotojas.

Rubrikoje Fotopolicija buvo publikuota skaitytojo Andriaus atsiųsta medžiaga. Iš pirmo žvilgsnio ji pasirodė logiška ir įtikinama. Žinomo sportininko, kiokušin karatė meistro Dariaus Gudausko „Audi“ stovi prekybos centro „Panorama“ zonoje, skirtoje neįgaliems vairuotojams. Tokį įspūdį sukūrė ir virš automobilio kabantis ženkas, ir šalia automobilio, kitoje zonoje, matomas ant asfalto nupieštas ženkliukas.

Tačiau netrukus paaiškėjo, kad nuotraukų autorius Andrius apsigavo. Apie tai redakciją pirmiausia informavo pats Darius Gudauskas. Jis neigė pažeidęs taisykles. Vėliau ir „paparacas“ Andrius prisipažino suklydęs. Dar kartą nuvykęs į šią stovėjimo aikštelę ir ją atidžiai apžiūrėjęs, jis įsitikino, kad ženklas, leidžiantis automobilius statyti tik vairuotojams, turintiems negalią, veikia tik į vieną pusę!

Ponas Andrius parašė, kad labai apgailestauja dėl klaidos ir VIEŠAI ATSIPRAŠO Dariaus Gudausko už klaidingus kaltinimus.

15min.lt redakcija prašo visus skaitytojus, kurie siunčia nuotraukas ar vaizdo medžiagą, kuriuose užfiksuoti pažeidimai, BŪTI OBJEKTYVIUS ir įsitikinti, kad pažedimas tikrai buvo.

Redakcija atsiprašo D.Gudausko ir dėkoja, kad jis atsiuntė fotomedžiagą, kuria pagrindė savo nekaltumą. Dariaus fotogalerijoje aiškiai matoma, kad neįgaliųjų ženklas galioja tik į vieną pusę. Tad sporto klubo TOSHI vadovas tikrai elgėsi kultūringai: ir stovėjimo aikštelėje, ir bendraudamas su žiniasklaida.

Komentarai
Šioje istorijoje Fotopolicija, Karatė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas