Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žvaigždės vaikams dalino atšvaitus

Žvaigždės dalino atšvaitus vaikams
Žvaigždės dalino atšvaitus vaikams
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rudokas, Stano ir Zvonkus surengė improvizuotą atšvaitų dalinimo akciją Vilniuje.

Šiandien Vilniuje, šalia Žvėryno gimnazijos muzikinio trio „Čilinam“ vokalistai Ramūnas Rudokas, Stano ir Zvonkus praeinantiems vaikams dalino atšvaitus ir dainavo dainą „Švieski man vėl“.

Taip žymūs Lietuvos muzikantai stengėsi atkreipti jaunimo dėmesį į atšvaitų svarbą eismo saugumui.

„Jūs visada privalote nešioti atšvaitus. Ir matome, kad jūs tai darote, jūs tikrai esate šviesiausi Lietuvos moksleiviai. O va kas dar nenešioja, tiems prašom – po atšvaitą“, – kalbėjo gerai nusiteikę muzikantai dalindami atšvaitus. Per akciją žymūs atlikėjai išdalino kelis šimtus atšvaitų.

Išdalinę visus atšvaitus vyrukai užsuko į gimnaziją, kur „Čilinam“ surengė linksmą ir triukšmingą pasirodymą, kuris Žvėryno gimnazijai atiteko kaip pagrindinis nacionalinio „Šviesiausios Lietuvos klasės“ nuotraukų konkurso prizas.

Mėnesį trukusiame konkurse dalyvauti buvo kviečiami visi Lietuvos moksleiviai, tereikėjo suburti draugų būrį ar klasę, pasidabinti atšvaitais ir kita šviesą atspindinčią atributika, įdomiai nusifotografuoti ir taip įrodyti, kad jų klasė šviečia ryškiausiai.

Aktyviausiai ir originaliausiai atšvaitus propaguojančiais buvo pripažinti būtent Vilniaus Žvėryno gimnazistai, kartu su Klaipėdos Verdenės ir Marijampolės Rygiškių gimnazijų moksleiviais. Konkurso komisija gavo per 500 laiškų iš skirtingų Lietuvos mokyklų, buvo atrinktos ir galutiniame etape varžėsi 336 nuotraukos.

Vilniaus Žvėryno gimnazijos 7c klasės nuotrauka išsiskyrė jaunatviška dvasia ir spalvingumu. Pati klasė savo nuotrauką pristatė devizu „Į šviesų rytojų, be nelaimių kelyje“, o nuotraukos mintis – „Kiekvienos profesijos žmogus turi dėvėti atšvaitą“.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas