Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvą jau pasiekė naujasis „Volvo S60” (nuotraukos)

„Volvo S60“ – dinamiškesnis už pirmtaką
Gamintojo nuotr. / „Volvo S60“ – dinamiškesnis už pirmtaką
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Naujasis „Volvo S60“ visa savo esybe ne tik įkūnija judesį, bet ir suteikia emocinį pakilimą. Jis, be abejonės, pats dinamiškiausias iš visų iki šiol pristatytų „Volvo“ modelių. Naujasis automobilis įšsiskiria ir aukščiausiu saugumo lygiu – modelyje įdiegtas naujas sprendimas: pėsčiųjų nustatymo sistema, turinti visiškai automatinę stabdymo funkciją.

Nors naujasis „Volvo S60“ – pats sportiškiausias ir dinamiškiausias iš visų iki šiol išleistų „Volvo“ modelių, jis vis vien aiškiai įkūnija geriausias skandinaviškojo dizaino savybes. Naujojo „Volvo S60“ stogo linija tolygiai susilieja su galine dalimi, kurią papildanti išraiškinga „pečių“ dalis sukuria lengvą, bet užtikrintą dvigubą bangos kontūrą, prasidedantį nuo priekinių žibintų ir besitęsiantį iki pat galo. Dėl šoninės linijos pažeminimo tarp abiejų bangų automobilis vizualiai žemesnis. O tai sukuria išraiškingą ir dinamišką įvaizdį. Automobilio sportiškumą pabrėžia ir reljefinis variklio dangtis bei visi kėbulo iškilimai.

Naująjį „Volvo S60“ įvertins net reikliausi vairuotojai. Jis, be abejonės, pats dinamiškiausias visų laikų „Volvo“ modelis. Naujasis sedanas bus siūlomas su dviejų tipų važiuoklėmis. Standartiniai modeliai parduodami su naujai sukurta dinamine važiuokle, o papildomai galima bus pasirinkti komfortinės važiuoklės versiją. Taip pat kaip papildomą įrangą galima užsisakyti aktyvią dinamiškąją važiuoklę su trimis skritingais pakabos darbo režimais. Šios važiuoklių versijos skiriasi amortizatoriais ir priekiniais bei galiniais porėmiais. Komfortiškoji versija šiek tiek minkštesnė, todėl užtikrina komfortiškesnį važiavimą nelygia kelio danga.

Gamintojo nuotr./„Volvo S60“ – dinamiškesnis už pirmtaką
Gamintojo nuotr./„Volvo S60“ – dinamiškesnis už pirmtaką

Šis modelis komforto sąvokai suteikia visiškai naują reikšmę. Važiuoklė sukurta taip, kad būtų dinamiška ir greitai reaguotų. Svarbiausias dėmesys skiriamas vairavimo malonumui, tačiau neužmirštas ir komfortas. Projektuodama važiuoklę inžinierių komanda sukūrė puikiai suderintą sistemą, kurioje ištobulinta kiekviena detalė, turinti įtakos automobilio važiavimo savybėms. Patobulinta ir vairo sistema – naudojamos kietesnės spyruoklės ir įvorės, vibracija slopinama geriau nei bet kuriame kitame „Volvo“ modelyje. Pakeista visų varančiųjų ratų (AWD) sistemos valdymo programa, kad būtų galima maksimaliai išnaudoti naujojo „Volvo S60“ visų varančiųjų ratų važiuoklės galimybes (visų varančiųjų ratų sistema siūloma kaip standartinė T6 versijos įranga ir kaip papildoma D5 versijos įranga). Kiekviename „Volvo S60“ galima įdiegti aktyvią kompiuteriu valdomos važiuoklės FOUR-C sistemą. Aktyvi kompiuteriu valdoma važiuoklė FOUR-C, galima ir kituose „Volvo“ modeliuose, pakeista ir patobulinta siekiant dar labiau pagerinti valdymą ir komfortą.

Dinamišką naujojo „Volvo S60“ važiuoklę papildo įvairios elektroninės sistemos, dar labiau išryškinančios jo sportinio važiavimo savybes. Naujasis „Volvo S60“ – pirmasis sedanas su patobulinta stabilumo kontrolės sistema (Advanced Stability Control). Naujasis pasvirimo daviklis padeda labai anksti nustatyti slydimo riziką. Todėl dinaminė stabilumo ir sukibimo kontrolės sistema (DSTC) reaguoja greičiau ir tiksliau. Patobulinta stabilumo kontrolės sistema labai gelbsti, kai dinamiškai važiuojantį automobilį pradeda veikti šoninės jėgos. Ji palengvina vairavimą ir leidžia atlikti staigius manevrus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas