Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ne vienas kelyje“: Živilė Vaškytė vairuoja su galva, o ne su koja

Ž.Vaškytė supranta, kad radijuje grožybės – nesvarbu.
LNK nuotr. / Ž.Vaškytė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

LNK laidų vedėja Živilė Vaškytė laikė sudėtingą egzaminą pas garsųjį lenktynininką Ramūną Čapkauską. Dalyvauti šiame eksperimente Živilę pakvietė kolegos iš laidos „Ne vienas kelyje“.

Živilei, kaip ir daugeliui kitų, prieš tai eksperimente dalyvavusių žvaigždžių teko vairuoti automobilį Rygoje, saugaus vairavimo poligone. Čia jai teko įveikti 4 specialius ruožus, specialiose trasose. Šios trasos įrengtos taip, kad net ir vasarą čia yra slidus paviršius imituojantis ledą.

Tik šį kartą nieko imituoti nereikėjo. Filmavimo dieną Rygoje ėmė smarkiai snigti. Tad trasos tapo dvigubai slidesnės nei įprastai.  Žurnalistės vairavimą vertinęs žinomas lenktyininkas Ramūnas Čapkauskas stebėjosi Živilės stoiška laikysena, ramiu vairavimu. Energija trykštanti žurnalistė automobilį valdė lyg patyręs vairuotojas, visas rungtis įveikdama šaltakraujiškai, prieš tai  gerai apgalvojusi užduotis.

Matyt, kad tuo nereikia stebėtis, nes Živilė Vaškytė yra važiavusi automobilių lenktynėse ir matyt ten perpratusi elementarią tiesą, kad automobilį reikia valdyti ne su koja, o su galva.

„Ne vienas kelyje“ – sekmadienį 17 val. per LNK
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie Gazas