Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Panevėžio moksleiviai saugaus eismo tematika išmargino autobusų stoteles

Stotelių dažymo akcija
Tomo Markelevičiaus nuotr. / Stotelių dažymo akcija
Šaltinis: gazas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

VĮ „Panevėžio regiono keliai“ kartu su Vytauto Mikalausko menų gimnazijos aštuntokais bei devintokais surengė bendrą akciją, kurios metu trys Panevėžio rajono autobusų stotelės buvo papuoštos piešiniais apie saugų eismą.

Mokiniai pirmiausia ruošė piešinių eskizus trims stotelėms. Tuomet konkurso būdu komisija iš dvidešimties kūrinių išrinko tris, labiausiai dėmesio nusipelniusius piešinius.

Kaip tvirtina VĮ „Panevėžio regiono keliai“ saugaus eismo inžinierius Tomas Žagūnis, taip skatinamas ne tik saugus eismas, bet ir užkertamas kelias vandalizmui. Anot specialisto, gražiai papuoštų stotelių niokoti vandalams nebekyla rankos.

VĮ „Panevėžio regiono keliai“ nuotr./Stotelių dažymo akcija
VĮ „Panevėžio regiono keliai“ nuotr./Stotelių dažymo akcija

Piešimas ant stotelių pasitvirtino, vandalizmo mažiau, žmonėms gražiau

„Šiemet įgyvendinome dviejų stotelių spalvinimą. Stotelės papuoštos Gustonyse ir Piniavoje. Pavasarį dar viena stotelė bus spalvinama Paliūniškyje. Ten planuojama nupiešti Simpsonų šeimyną, einančią per perėją. Piniavoje vaikai piešia ženklų pievą, o Gustonyse peišinio pavadinimas – „Saugokis automobilio“. Esame tokias akcija darę ir praeityje. Piešimas ant stotelių pasitvirtino, vandalizmo mažiau, žmonėms gražiau“, – pasakoja Tomas Žagūnis.

Vaikus atlydėję pedagogai tvirtino, kad jaunimas noriai prisijungė prie šios akcijos ir džiaugiasi gavę progą legaliai piešti ant stotelių.

„Mes labai dėkingi už tokią galimybę. Vaikai gali pasireikšti ne tik ant popieriaus. Tai kita edukacinė aplinka, kita technika. Savarankiškai juk negalime tokių akcijų įgyvendinti. Jaunimas noriai prisijungė. Pats atlikimas juos labai tenkina. Net apsiniaukęs dangus nekliudo dirbti“, – sakė Grasilda Indriūnienė, direktoriaus pavaduotoja dailei.

Tomo Markelevičiaus nuotr./Stotelių dažymo akcija
Tomo Markelevičiaus nuotr./Stotelių dažymo akcija

Abi stotelės buvo dažomos ne įprastais, o šviesą atspindinčiais dažais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie Gazas