-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Stengėsi pranešti apie girtą vairuotoją, bet policijos pagalbos nesulaukė?

Pranešti policijai apie neblaivius vairuotojus aktyviai raginami visi eismo dalyviai, tačiau faktai rodo, kad kartais nesulaukiama deramos reakcijos. Pažiūrėkite istoriją apie tai, kaip vieno pilietiško vairuotojo iniciatyva padėti pareigūnams sulaikyti įtartiną vairuotoją nuėjo veltui. Kodėl? Aiškinasi LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“.
Reidas Vilniuje
Reidas Vilniuje / Mariaus Čepulio nuotr.

Ar prisimenate prieš metus Kauno rajone įvykusią eismo nelaimę, kurios metu susidūrė po kelią vinguriavęs lengvasis automobilis ir sunkvežimis? Tuomet žuvo lengvojo automobilio vairuotojas. Tąkart avariją nufilmavo paskui „Mercedes-Benz“ važiavęs kaunietis. Matydamas kelyje pavojingai laviruojantį automobilį, jis paskambino BPC numeriu 112. Atsiliepusios operatorės jis prašė sujungti su Kauno kelių policija, tačiau kauniečiui policininkams prisiskambinti taip ir nepavyko – netrukus įvyko skaudi avarija.

Kraupiai pasibaigusi istorija tuomet sukėlė klausimų audrą. Kas kalčiausias: neprofesionalūs atsakingų tarnybų darbuotojai, bendradarbiavimo spragos ar įsiaudrinęs pilietiškas vairuotojas? Nors šiandien tvirtinama, kad BPC sistema veikia puikiai, visai neseniai panaši istorija ir vėl pasikartojo.

Plačiau žiūrėkite LRT TELEVIZIJOS laidos „Keliai. Mašinos. Žmonės“ reportaže.

VIDEO: „Keliai. Mašinos. Žmonės“ (2016-09-23)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius