Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Horoskopas gegužės 31 d., pirmadieniui

Horoskopas
Photos.com nuotr. / Horoskopas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

18-oji Mėnulio diena. Šios dienos įvykiai tarsi veidrodyje parodys Jums, ką esate užsitarnavę, galite aiškiai pamatyti savo problemą. Reikia įsiklausyti į tai, kas Jums sakoma, kas su Jumis ar aplinkui vyksta.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Geras laikas, kadangi padaugės ne tik aiškumo, bet ir idėjų. Jums nestigs praktiško įžvalgumo rasite išeitį net iš sunkios situacijos. Palanku spręsti finansines problemas. Gautus dalykinius pasiūlymus verta priimti.   

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios dienos susitikimai, pokalbiai bus naudingi: liksite išgirsti ir suprasti. Tad belskitės, prašykite. Tinka siūlyti sumanymus vadovybei. Atidžiau atlikite savo užduotis, mat per skubėjimą, išsiblaškymą galite padaryti nemažai klaidų.   

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Neverta užsiimti kažkuo svarbiu - pailsėkite, apsilankykite pas gydytoją, nueikite į pasimatymą su mylimu žmogumi.  

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Gera, sėkminga diena veiklai bei asmeninėms problemoms spręsti. Būkite atidesni vaikams jie išgirs jūsų žodžius. Jūsų pagalba tvarkant jų reikalus irgi bus naudinga.   

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Mėginkite sutvarkyti užvilkintą reikalą, išspręsti seną konfliktą darbe. Galite gauti neblogų dalykinių pasiūlymų, todėl juos verta priimti.   

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kitų pastabos, kritika neleis atitrūkti nuo realybės. Įsiklausykite į šeimos narių nuomonę. Tinkamas metas ieškoti sąjungininkų, užmegzti svarbius bendradarbiavimo ryšius, pasirašyti svarbius susitarimus.   

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Būsite įsitempę, linkę greit supykti, o supykę apskritai nutraukti bendravimą. Tai gana nepalankus metas nepriiminėkite svarbių sprendimų. Tiesa, ši diena tinkama reikalauti skolos grąžinimo.   

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Dvilypis metas: lyg ir sėkmė, jėgų perteklius, tačiau galite tuo pasinaudoti ne taip, ne vietoje, ne laiku. Būkite atidesni užsieniečių, aukštų pareigūnų nuomonei, pasiūlymams per juos vėliau ateis sėkmė. Gera diena vykti į tolimas komandiruotes.   

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien nederėtų konfliktuoti su vadovais ar kolegomis, tėvais - turite paklusti arba atidėti lemtingą pokalbį vėliau. Vakaras nepalankus ir romantiškiems pasimatymams.   

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tvarkant dalykinius reikalus derėtų paisyti vadovybės reikalavimų ieškokite kvalifikuotų patarėjų, sąžiningų bei sumanių pagalbininkų. Išklausykite draugo patarimų, neatsisakykite bičiuliškos pagalbos.  

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Labai svarbus metas aplinkiniams, mat jiems darysite didelę įtaką. Dabar turite ypatingą progą suvienyti jums reikalingus žmones bendram tikslui pasiekti. Kita vertus, būkite atidūs išgirstoms pastaboms, naujienoms galite išgirsti vertingos kritikos bei naudingų patarimų.  

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Prieš imdamiesi iniciatyvos pamąstykite ar pakelsite tokią atsakomybę? Nekomplikuokite situacijos: ieškokite aiškių ir paprastų būdų, kaip susidoroti su esamais sunkumais darbe, iškilusia problema šeimoje.
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie GYVENIMO rubriką